pl | en | de
Raccoon
Tel: (32) 289-14-37
@: biuro@raccoon24.pl

Żel do mycia toalet SilverToi

(muszle toaletowe, pisuary, umywalki)
Dostępne pojemności
1l
5l

Żel przeznaczony do sanityzacji i gruntownego czyszczenia urządzeń sanitarnych, w szczególności muszli klozetowych, pisuarów, bidetów itp. Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek srebra likwiduje bakterie, wirusy i grzyby pozostawiając higienicznie czystą toaletę. Dzięki zwiększonej lepkości żel dłużej pozostaje w kontakcie z czyszczoną powierzchnią. Wyjątkowo skuteczny przeciw osadom kamienia wodnego, rdzawym zaciekom, osadom mydlanym i wapiennym. Usuwa pozostałości zapraw cementowych. Przy regularnym stosowaniu nabłyszcza i zabezpiecza przed ponownym zabrudzeniem.

Właściwości

WŁAŚCIWOŚCI ANTYBAKTERYJNE I ANTYGRZYBICZNE - LIKWIDACJA WSZELKIEGO RODZAJU BAKTERII I GRZYBÓW, W TYM PLEŚNIOWYCH;

NIESZKODLIWY DLA LUDZKIEGO CIAŁA

SORPCJA - POCHŁANIANIE NIE NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW;

DŁUGOTERMINOWA OCHRONA POWIERZCHNI PRZED ZABRUDZENIAMI;

WYJĄTKOWA ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA POWIERZCHNI

DEZODORYZACJA - USUWANIE NIEPOŻĄDANEGO ZAPACHU

Zastosowanie

Wszystkie rodzaje urządzeń sanitarnych oraz powierzchni płaskich wykonanych z ceramiki i stali nierdzewnej. Uwaga: Nie stosować do urządzeń sanitarnych oraz blatów i innych powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego.

Sposób użycia

Skoncentrowany środek aplikować bezpośrednio na powierzchnie o dużym stopniu zabrudzenia np.: wnętrze muszli klozetowej. Pozostawić na powierzchni na ok. 10-15 min. Trwałe lub stare osady mogą wymagać użycia szczotki. Spłukać wodą. Do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni płaskich, zaleca się rozcieńczenie środka w proporcjach od 1:10 do 1:50 (200 ml - 1000 ml koncentratu na 10 l wody)