pl | en | de
Raccoon
Tel: (32) 289-14-37
@: biuro@raccoon24.pl

Płyn do sanityzacji obuwia SilverFresh

(wnętrze obuwia, obuwie sportowe, robocze, buty narciarskie, łyżwy, rolki)
Dostępne pojemności
250 ml
5l

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy środek zwalczający nieprzyjemny zapach powstający w obuwiu. Produkt ten na pewno sprawdzi się w domu jak i w różnego rodzaju wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, kręgielniach, lodowiskach itp. Płyn Raccoon SilverFresh jest środkiem przeznaczonym do sanityzacji i odświeżania wnętrza butów, wkładek obuwniczych oraz obuwia sportowego. Dzięki jednoczesnemu zastosowaniu cząstek srebra o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, naturalnych ekstraktów z Miodly Indyjskiej (NEEM) oraz z drzewa herbacianego o działaniu antywirusowym powstaje aktywna ochrona zwalczająca bakterie i grzyby w obuwiu. Przy regularnym stosowaniu płynu SilverFresh zahamowany zostaje wzrost mikroorganizmów chorobotwórczych oraz dalsze ich powstawanie.

Właściwości

WŁAŚCIWOŚCI ANTYBAKTERYJNE I ANTYGRZYBICZNE - LIKWIDACJA WSZELKIEGO RODZAJU BAKTERII I GRZYBÓW, W TYM PLEŚNIOWYCH;

NIESZKODLIWOŚĆ DLA LUDZKIEGO CIAŁA - BAKTERIE SĄ ORGANIZMAMI JEDNOKOMÓRKOWYMI, DLATEGO PREPARATY ZAWIERAJĄCE SREBRO SĄ ABSOLUTNIE NIESZKODLIWE DLA ORGANIZMÓW WIELOKOMÓRKOWYCH W TYM CZŁOWIEKA (WYNIKA TO Z RÓŻNIC W BUDOWIE ŚCIANY KOMÓRKOWEJ);

SORPCJA - POCHŁANIANIE NIE NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW;

Zastosowanie

Preparat przeznaczony do zabezpieczania wnętrza obuwia i odzieży przed rozwojem mikroorganizmów i powstawaniem przykrych zapachów.

Sposób użycia

Środek aplikować bezpośrednio do wnętrza obuwia. Pokryć preparatem dokładnie całą wewnętrzną powierzchnię buta. Pozostawić na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia. Przed użyciem wstrząsnąć.