pl | en | de
Raccoon
Tel: (32) 289-14-37
@: biuro@raccoon24.pl

Płyn do mycia elewacji

(elewacje, dachówki, kostka betonowa, cegła, lastriko)
Dostępne pojemności
1l
5l
20l

Płyn do mycia elewacji to innowacyjny, wysoko skoncentrowany preparat przeznaczony do czyszczenia tynków strukturalnych mineralnych, akrylowych i silikatowych, kostki betonowej, elewacji, dachówek, kamienia elewacyjnego, cegły oraz klinkieru. Dzięki zastosowaniu srebra czyszczona powierzchnia staje się odporna na działanie wykwitów biologicznych (grzybów, glonów, bakterii). Skutecznie usuwa zabrudzenia komunikacyjne, wykwity mikroorganizmów, resztki farb i tynków oraz świeżo naniesione „graffiti”. Stosowanie preparatu w postaci aktywnej piany wydłuża czas kontaktu środka z mytą powierzchnią co dodatkowo wzmacnia jego działanie.

Właściwości

WŁAŚCIWOŚCI ANTYBAKTERYJNE I ANTYGRZYBICZNE - LIKWIDACJA WSZELKIEGO RODZAJU BAKTERII I GRZYBÓW, W TYM PLEŚNIOWYCH;

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I ŁATWOŚĆ APLIKACJI

AKTYWNA PIANA

Zastosowanie

Do mycia tynków strukturalnych mineralnych, akrylowych i silikatowych, kostki betonowej, elewacji, dachów, kamienia elewacyjnego, cegły oraz klinkieru.

Sposób użycia

Przed naniesieniem piany mytą powierzchnię należy zwilżyć czystą wodą. Nanieść na zabrudzoną powierzchnię pianę. Pozostawić na ok. 10-15 minut po czym spłukać wodą najlepiej pod ciśnieniem (myjka ciśnieniowa). W zależności od stopnia zabrudzenia dopuszcza się rozcieńczenie płynu.