pl | en | de
Raccoon
Tel: (32) 289-14-37
@: biuro@raccoon24.pl

Płyn do czyszczenia lodówek

(lodówka, mikrofalówka, zamrażarka)
Dostępne pojemności
600 ml
5 l

Najwięcej uwagi zwraca się zawsze na świeżość produktów żywnościowych. Bakterie w lodówce rozmnażają się w szybkim tempie, dlatego produkty żywnościowe równie szybko się psują. Po zastosowaniu środka do czyszczenia lodówek firmy Raccoon bakterie są bardzo skutecznie zwalczane w wyniku czego produkty znacznie dłużej pozostają świeże. Długotrwałe działanie srebra nie dopuszcza do rozwoju mikroorganizmów zapobiega też nieprzyjemnym zapachom powstającym w lodówkach lub komorach chłodniczych.

Płyn do mycia lodówek z nanosrebrem to nowoczesny preparat przeznaczony do czyszczenia wnętrza lodówek, zamrażarek i urządzeń chłodniczych. Doskonałe właściwości myjące zapewnia specjalnie dobrana mieszanina detergentów, naturalnych związków kompleksujących oraz nanocząsteczek srebra o właściwościach antybakteryjnych. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Właściwości

DŁUGOTERMINOWA OCHRONA POWIERZCHNI PRZED ZABRUDZENIAMI;

WŁAŚCIWOŚCI ANTYBAKTERYJNE I ANTYGRZYBICZNE - LIKWIDACJA WSZELKIEGO RODZAJU BAKTERII I GRZYBÓW, W TYM PLEŚNIOWYCH;

SORPCJA - POCHŁANIANIE NIE NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW;

NIESZKODLIWOŚĆ DLA LUDZKIEGO CIAŁA - BAKTERIE SĄ ORGANIZMAMI JEDNOKOMÓRKOWYMI, DLATEGO PREPARATY ZAWIERAJĄCE SREBRO SĄ ABSOLUTNIE NIESZKODLIWE DLA ORGANIZMÓW WIELOKOMÓRKOWYCH W TYM CZŁOWIEKA (WYNIKA TO Z RÓŻNIC W BUDOWIE ŚCIANY KOMÓRKOWEJ);

WYJĄTKOWA ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA ZABEZPIECZONYCH POWIERZCHNI.

Zastosowanie

Wnętrza lodówek, chłodziarek, zamrażarek oraz wszelkich urządzeń chłodniczych.

Sposób użycia

Zwilżyć preparatem całą powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia. W razie uporczywych zanieczyszczeń pozostawić preparat na powierzchni kilka minut. Myć wilgotną ściereczką lub gąbką. Wytrzeć do sucha.